Jdi na obsah Jdi na menu
 


překlady

Příspěvky

Cinderella- Dont know What You Got (till its Gone)

19. 3. 2007

jo a takhle to platí se vším. Tady v podání Cinderelly samozdřejmě jak jinak než o lásce, ale já říkám, platí to se vším!!
 

Alice Cooper- Your own worst Enemy

19. 3. 2007

předposlední kousek z Dirty Diamnonds. 
 

Alice Cooper- You Are my Temptation

19. 3. 2007


 

W.A.S.P.- Wild Child

19. 3. 2007

z jejich Zlínského koncertu jsem si odnesla trsátko od Mikea Dudy, skvěle jsem si to všechno vychutnala a nikdy na to nezapomenu.
 

Audioslave- What You Are

19. 3. 2007

Asi nejdepresivnější kousek, co jsem zatím překládala. To asi hlavně proto, že Alice Cooper moc depresivních námětů ve svých písních nemívá, a i když už ano, dají se přece jen brát s nadsázkou a humorem. A jak jste si mohli všimnout- moje překlady se jen zřídkakdy týkají jiných autorů než právě Alice, protože jemu je tato stánka přece jen trochu zasvěcena.

Proč tedy zrovna tento text- není žádný určitý důvod. Minulý týden jsem se do Ausdioslave trochu zažrala a některé kousky se mi zalíbily melodií. Hlavně tahle, tak jsem se rozhodla přečíst text...a pak- proč ho nepřeložit?

 

Edguy- Wasted Time

19. 3. 2007

Edguy jsem hodně poslouchala v létě. A dnes jsem nahrála jejich album do mojí MP3, abych trochu oživila ty až něchutně oposlouchané věci, co tam mám. Melodický speed metal se skvělým zpěvákem Tobiasem Sammetem...o téhle písničce se zmiňoval v jednom rozhovoru pro Spark jako o jedné z těch vážnějších, co na jejich zatím posledním albu Rocket Ride najdeme.
 

Alice Cooper- This House is Hounted

19. 3. 2007

Tuhle písničku už chci přeložit od chvíle, co jsem ji slyšela. Je opravdu hororová. Má něco do sebe. takže morbidní Alice z alba Eyes Of Alice Cooper. docela se hodí k tomu podzimu a k té okouzlující podzimní depce, nemyslíte???
 

Alice Cooper- Stolen Prayer

19. 3. 2007

moje velmi, velmi oblíbená balada z post- geniální éry Aliceho tvorby- tudíž z alba Last Temptation.
 

Alice Cooper- Steal That Car

19. 3. 2007

zase jeden překlad ze zatím posledního Cooperova počinu Dirty Diamonds. Na tomto albu se mísí starší tvorba Alice s novější a jedna z těch starších je práve Steal That Car. Je příjemně nasládlá jižanským rockem a má i zajímavý příběh...

 
 

Scorpions- Noone Like You

19. 3. 2007

popravdě- nějak moc nemám ráda Scorpions a docela se mi zprotivily jejich přesládlé balady, hlavně proto, že pánové z téhle kapely si furt hrají na obrovské divochy a drsňáky i když už léta hrají jako by jim někdo uřízl koule. . ale už jsem jednou napsala tenhle překlad a byl i na mých předchozích stránkách- a nevidím důvod, proč by neměl být vyvěšen zde. dost žvanění tady ho máte.